VÍTEJTE

Homepage Übersetzung

POZOR 
Od 20.10.2017 platí zákaz vstupu na vyznačené prostory kde budou prováděny pachové práce. Od tohoto datumu je zároveň zákázáno využít stadion v Horní Bříze k tréninkovým účelům .
Porušení zákazů účastníkem mistrovství je důvodem k jeho diskvalifikaci !

Vážené dámy a pánové, přátelé kníračů,

Klub chovatelů kníračů ČR 1927 bude již popáté pořádat MS ISPU, a to v roce, kdy slavíme 90. let od jeho vzniku. Je pro nás velkou ctí a důležitým cílem připravit toto mistrovství na vrcholové úrovni tak, jak je českou kynologickou tradicí a jak tomu bylo v letech minulých, a zkusit přidat ještě něco navíc. Po Lounech (1996), Trnové (2002) a Klatovech (2007) se podruhé vracíme do Horní Břízy (2012 a 2017)

Členové Klubu chovatelů kníračů ČR 1927, pořadatelský tým a město Horní Bříza Vás srdečně zvou k účasti i návštěvě na 26. MS ISPU IPO 3 a 1. MS ISPU IPO FH.

Těšíme se na Vás, buďte srdečně vítáni ! 🙂

Jiří Škubal,
prezident KCHK ČR 1927, ředitel MS ISPU


Na základě rozhodnutí zástupce ISPU pro sport pana Kecka budou informace k ISPU MS v německém a anglickém jazyce zveřejňovány pouze na oficiálních webových stránkách ISPU (www.ispu-wm.com)
děkujeme za pochopení …
Based on a decision of the ISPU Dog Sports Commissioner, Mr. Dietmar Keck, the information of the ISPU World Cup in the German and English language will be published only on the official homepage of ISPU
(www.ispu-wm.com)Thank you for you understanding …

Aufgrund einer Entscheidung des ISPU Hundesportbeauftragtens Herr Dietmar Keck werden die Informationen zur SPU WM in der deutschen und englischen Sprache nur über die offizielle Homepage der ISPU  veröffentlicht (www.ispu-wm.com)Danke für Ihr Verständnis …